5 Haziran Haftası

5 June 2023by AstrolojiHan0

5 Haziran haftasında, Venüs’ün burç değişimi ve sert açısı gündemi şekillendirecek.

5 Haziran Pazartesi 10:30’a kadar Ay boşlukta olacak. Bu saate kadar bir işe odaklanmada, önemli kararlar almakta zorlanabiliriz. 10:30 sonrası ise Ay Oğlak burcuna geçecek ve öğleden sonra daha üretken olacağız. Pazartesi değerli hissetme halimizi ifade eden Venüs de burç değiştirecek. 9 Ekim’e kadar Aslan burcunda ilerleyecek Venüs 22 Temmuz-4 Eylül arasında retro harekette olacak. Venüs Aslan burcundayken duyguları daha rahat ortaya koyabilme, hayranlık uyandırma isteği, eğlenceye ve keyfe düşkünlük artar. İlişkilerde cesur davranmak, yeni aşk ilişkileri gündemde olabilir. Finansal konularda da cömert olmaya ve risk almaya daha yakın olacağız.

6 Haziran Salı Venüs’ün Plüton ile açısı ilişkilerde manipülasyonu, kıskançlığı, kontrolcülüğü arttıracak. Para piyasalarında da ani iniş çıkışlar yaşanabilir.

7 Haziran Çarşamba önemli görüşmelerimizi, yeni başlayacağımız işleri 11:40 sonrasına bırakmak daha etkin olmamızı destekliyor. Gün genelinde iddialı kararlar almaya yatkın olabiliriz. Esnek davranamadığımız konularda da zorlanabiliriz.

8 Haziran Perşembe, tüm gün Ay Kova burcunda ilerleyecek. Sosyalleşme isteğimiz artarken akşam saatlerinde hareketlerimize karışılması konusunda tepkili olabiliriz.

9 Haziran Cuma günün ikinci yarısında daha anlayışlı ve duygusal hissedeceğiz. İlham gerektiren konularda yapacağımız çalışmalar güzel sonuçlar verebilir.

10 Haziran Cumartesi iç dünyamıza odaklanmak isteyebiliriz. Farkındalık geliştirebileceğimiz bugün, kararsızlık da yaşayabiliriz.

11 Haziran Pazar ise iletişim gezegenimiz Merkür İkizler burcuna geçecek. 27 Haziran’a kadar bilgiyi alma ve iletme şeklimiz İkizler enerjisinin etkisinde olacak. Merak ve öğrenme isteğimiz artarken, daha fazla iletişim halinde olmayı tercih edecek, seyahat planları yapacağız. Hızlı karar verip, fikirlerimizi sıkça değiştirebiliriz. Pazar günü Plüton geri hareketinde Kova’dan Oğlak burcuna geri gelecek. Ocak 2024’e kadar da son kez Oğlak burcunda olacak. Ocak 2024’e kadar 20 yılın emeklerinin sonuçlarını alma şansımız olacak. Pazar günü Merkür’ün Plüton ile olumlu açısı da kendimizi rahat ifade edebilmeyi, görüşmelerimizde etkin olmayı destekleyecek.

5 Haziran haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ
Özel hayatınızın, çocuklarınızla ilgili konuların ön planda olacağı bu hafta gruplar içinde gerginlikler yaşanabilir. Maddi konularda temkinli olmaya önem verin. Haftanın ikinci yarısında işinizle ilgili konularda daha etkin olacaksınız.

YÜKSELEN BOĞA

Hafta başında aile içinde güç çatışmaları, evle ilgili harcamaların artması gündemde olacak. Arkadaş gruplarında aktifleşeceksiniz. Fikirlerinizi hayata geçirebilir, görüşlerinizi çevrenize daha rahat kabul ettirebilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER

Hafta başında yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde, kurduğunuz iletişimlerde iddialaşmalar, gerginlikler gündeme gelebilir. Onay almadığınız durumlardan çok etkilenmemeye çalışın. Hafta sonu ise geçmişten gelen sorunlu konuları çözümleme şansınız olacak.

YÜKSELEN YENGEÇ

Gelir gider dengesini tutturmak için daha fazla efor sarf edeceğiniz bu hafta yatırımlarınızda risk almamaya önem verin. Arkadaşlarla da maddi konular sebebiyle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Hafta sonu ikili ilişkilerinizde güzel gelişmeler gündemde olacak.

YÜKSELEN ASLAN

 

İlişkilerinizdeki dengeleri korumakta zorlanabileceğiniz bu hafta özellikle özel hayatınızda baskıcı olmamaya gayret edin. İşinizle ilgili farklı bakış açıları geliştirebilir, çalışma ortamınızda etkin iletişim kurabilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK

Hafta başında kendinizi engelleniyormuş gibi hissedebilir, çalışma arkadaşlarınızla güç savaşlarına girebilirsiniz. Sağlığınıza da daha fazla dikkat etmeniz gereken günler. Hafta sonu ise özel hayatınızda güzel gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN TERAZİ

Hafta başında sosyal hayatınız ile özel hayatınız arasında dengeyi bulmak sizi zorlayabilir. Planda olmayan harcamalar gündeme gelebilir. Hafta sonu ise evinizle ilgili işleri tamamlamak, aileyle vakit geçirmek size iyi gelecek.

YÜKSELEN AKREP

Sorumluluklarınızla ilgili hırslı davranmamaya dikkat etmeniz gereken bu hafta aile içinde de esnek olmaya gayret edin. Yaratıcı fikirler geliştirebilirsiniz. Hafta sonu ise ikili ilişkiler açısında şanslı olacaksınız.

YÜKSELEN YAY

Hafta başında yakın çevrenizle fikir ayrılıkları sebebiyle gerginlikler yaşanabilir. İddialı söylemlerden kaçının. Boğaz ve boyun bölgenizde hassasiyetler olabilir. İşinizle ilgili konularda da güzel gelişmeler gündemde.

YÜKSELEN OĞLAK

Haftanın ilk günleri finansal konularda riskli kararlar almamaya dikkat edin. Çocuklarla ilgili harcamalar gündeme gelebilir. Hafta sonu ise hobilerinizle uğraşabilir ya da özel hayatınızda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA

Hafta başında ikili ilişkilerde ya da iş birliği yaptığınız işlerde güç dengelerini korumakta zorlanabilirsiniz. Aile içinde hiçbir konuda ısrarcı davranmamaya dikkat edin. Hafta sonu ise geçmişe dönük konulara farklı yaklaşarak çözüm bulma şansınız var.

YÜKSELEN BALIK

Günlük düzeninizin ve iş hayatınızın gündemde olacağı bu hafta çalışma arkadaşlarınızla iddialaşmalar yaşanabilir. Seyahat planları yapabilirsiniz. Hafta sonu ise gruplar içinde yer alacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Hepimize huzurlu bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno