5 Şubat Haftası

5 February 2024by AstrolojiHan0

5 Şubat haftasının ikinci yarısını Kova Yeniayı şekillendirecek. Uranüs etkisini yoğun hissedeceğimiz bir hafta olacak.

5 Şubat Pazartesi, haftaya Ay Yay burcundayken başlıyoruz. İnançlarımızı ve adaleti sorgulayacağımız günlerdeyiz. İfade tarzımızı ve nasıl iletişim kurduğumuzu gösteren Merkür, 23 Şubat’a kadar ilerleyeceği Kova burcuna geçecek. Bu süreçte orijinal fikirlerle yeni planlamalar yapmak isteyeceğiz. Düşüncelerimiz daha özgürlükçü olurken toplumsal konulara duyarlılığımız artacak. Farklı olmak için marjinal tepkiler vermeye de yatkın olacağız. Pazartesi, Merkür ve Venüs’ün açıları sebebiyle iletişimde sert sözlerden, baskıcı tutumlardan ve kıskançlıktan uzak durmaya çalışalım.

6 Şubat Salı, günün ikinci yarısını daha verimli geçirebiliriz. Ay’ın Oğlak burcuna geçişi ile olaylara daha ciddi yaklaşma ve konulara düzen getirme isteğimiz ağır basacak.

7 Şubat Çarşamba Uranüs’ün olumlu açısı sebebiyle sanatsal faaliyetlerde, yaratıcı konularda güzel sonuçlar alabiliriz. Özellikle akşam saatlerinde ikili ilişkilerde de rahat bir akış olacak.

8 Şubat Perşembe ve 9 Şubat Cuma, gerginliklerin arttığı, kısıtlanmaya kimsenin tahammülünün olmayacağı günler. Sağlık olarak da tansiyon, kalp ve beyinle ilgili riskli durumlara dikkat etmek önemli. İki gün boyunca kapatmak istediğimiz konulara odaklanıp neticelendirmek, işe yaramayan eşyalarımızı da ayıklayıp elden çıkarmak bizlere iyi gelecek.

10 Şubat Cumartesi, Kova burcunda, Uranüs etkili bir yeniay gerçekleşecek. Karar verirken mantığın ve bireysel alanı korumanın ön planda olacağı yeniay döneminde ani çıkışlarla, mevcut akışa karşı tepkilerle çok karşılaşacağız. Sağduyulu kalarak atılacak yeni adımların uzun vadede güzel sonuçlarını göreceğiz. Kibirli söylemler, tutulamayacak sözler de artacağından özellikle hafta sonu dikkatli olmakta fayda var.

11 Şubat Pazar, Ay Balık burcunda ilerleyecek. Günün ikinci yarısı daha sakin ve rahat akışta olacak.

5 Şubat haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ
Hafta başında sosyal çevrenizde ve gruplar içinde şaşırtıcı haberlerle karşılaşabilirsiniz. Maddi konularla ilgili hafta ortası karşılaşacağınız fırsatları etraflıca değerlendirerek hareket etmeye dikkat edin. İşinizle ya da yatırımlarınızla ilgili karar verirken yanıltıcı bilgilerle karşılaşabilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA
Pazartesi iş hayatında önemli gelişmelerle haftaya başlayacaksınız. Hafta genelinde odağınız kariyeriniz ve üstlendiğiniz sorumluluklar olacak. Otorite figürleri ile gerginlikler yaşanabilir. Yurt dışı bağlantılı işlerle, eğitimlerle ilgili de olumlu gelişmeler gündemde olacak.

YÜKSELEN İKİZLER
Yurt dışı bağlantılı konuların ve seyahatlerin gündemde olacağı bu haftaya sizin dışınızda gelişen, çok da müdahale edemediğiniz gelişmelerle başlayabilirsiniz. Hafta genelinde finansal konularda şanslı olacaksınız. Kararlarınızda önyargılı olmamaya dikkat edin.

YÜKSELEN YENGEÇ
Hafta başında sağlıkla ya da harcamalarınızla ilgili gelişmeler gündeminizde olacak. Sizin için sorun yaratan konulara daha farklı bir bakış açısı ile yaklaşmayı tercih edeceksiniz. Hafta ortasında ise ikili ilişkileriniz size destek olacak.

YÜKSELEN ASLAN
İkili ilişkilerinizin ön planda olacağı bu haftanın ilk günlerinde şaşırtıcı haberler alabilirsiniz. Hafta ortasında sağlıkla ilgili olumlu gelişmeler sizi rahatlatacak. İşinizle, günlük akışınızla ilgili de sıkıntılı konuları toparlayacaksınız.

YÜKSELEN BAŞAK
Haftanın ilk günlerinde sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekecek. Eğitimle ilgili konular, yurt dışı bağlantılı işler planladığınız şekilde gitmeyebilir. Aşk hayatınız, çocuklarla ilgili gelişmeler ise size iyi hissettirecek.

YÜKSELEN TERAZİ
Hafta başında aşk hayatınızda hızlı gelişmeler yaşanabilir. Çocuklar ilgili konularla daha fazla uğraşmanız da gerekecek. Hafta ortasında ebeveynlerinizle güzel vakit geçirebilir, evinizle ilgili yapmak istediğiniz düzenlemelerle uğraşabilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP
Hafta başında ailevi konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekecek. Ebeveynlerinizle ve evinizle ilgili gelişmeler ön planda olacak. Hafta ortasında yakın çevrenizle olan ilişkileriniz sizi destekleyecek.

YÜKSELEN YAY

Pazartesi kardeşlerinizle, yakın arkadaşlarınızla ilgili haberler ön planda olacak. Hafta genelinde eğitimlere, kısa seyahatlere ve çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize odaklanacaksınız. Planda olamayan harcamalar yapmanız da gerekebilir.

YÜKSELEN OĞLAK
Maddi konularda risk almamanız gereken bu hafta çocuklar için hesapta olmayan harcamalar yapmanız gerekebilir. Aşk hayatında da beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Hafta ortasında hobilerinizle ilgilenmek size iyi gelecek.

YÜKSELEN KOVA
Sizin için çarpıcı gelişmelerin gündemde olacağı bir haftadayız. Ailevi konularla ya da gayrimenkullerle ilgili karar almanız gerekebilir. Uzun süredir gündemde olan belirsizlikleri de netleştireceksiniz.

YÜKSELEN BALIK

İçinize döneceğiniz, geri planda kalmak isteyeceğiniz bu haftanın ilk günlerinde yakın çevrenizle ilgili şaşırtıcı haberler alacaksınız. Hafta ortasında arkadaşlarınızla vakit geçirmek, sosyalleşmek size iyi gelecek.

Hepimize güzel bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno