6 Nisan Terazi Dolunayı

22 April 2023by AstrolojiHan0

6 Nisan Perşembe, 07:34’te Terazi burcunda gerçekleşecek dolunayın temel konusu ilişkiler ve adalet. İlişkilerde düzeltmek istediğimiz konular, adalet aradığımız alanlar ve denge bulmaya çalıştığımız durumlar ön planda olacak. Beklenmedik gelişmelere, ifşa olan olaylara şahit olabiliriz.

Özellikle son 4 aydır gündemimizde olan konuların ani şekilde çözülmelerini, sonlanmalarını yaşayabiliriz.

Başkalarının sorunlarına arabuluculuk yapmak, ilişkilerdeki sorunları daha diplomatik bir dille ele almak mümkün. Ortak yürütülen işlerin de sorgulandığı bir dönem olacak.

Venüs ve Neptün’ün olumlu açısı temkinli ve iyi niyetli olan davranışlarımızı destekleyecek.

Çocuklarla ilgili konuları, sanat camiasında beklenmedik gelişmeleri ve önemli isimlerin kayıplarını konuşacağız.

İki hafta boyunca bel, böbrek ve tiroid sorunlarında artış yaşanabilir.

Öncü burçlar (Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak) ve bu burçların 16 derece civarında önemli vurguları olanların daha çok etkileneceği bir dolunay olacak.

2-10 Nisan, 4-12 Temmuz, 6-14 Ekim ve 3-11 Ocak doğumlular daha da fazla etki alacaklar.

Yükselen burçlara göre alacağımız etkiler ise şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

İkili ilişkiler, ortaklıklar ve rekabet konuları yoğun gündemde olacak. Bastırılmış duyguların ani çıkışları yaşanabilir. Gerçekten neye değer verildiği sorgulanacak. Birçok ilişki daha sağlam bir yapılanmaya giderken, bazı ilişkiler sonlanabilir. İş hayatında da problemlerle uğraşmak gerekebilir.

YÜKSELEN BOĞA

Çalışma ortamı, günlük işleyiş ve sağlık konuları yoğun gündemde olacak. İşle ilgili planlarda beklenmedik değişimler olabilir. Yeni duruma adapte olmak uzun vadede fayda getirecek. Ticari konularda bazı pürüzlerle karşılaşmak mümkün. Bu süreçte arkadaşlardan güzel destek alınacak.

YÜKSELEN İKİZLER

Çocuklar, aşk hayatı ve yaşamdan alınan keyfin sorgulandığı bir dönem olacak. Bu alanlarda alınması gereken sorumluluklar artabilir. Yine bu dönemde harcamalar planlanandan fazla olabilir. Olaylara farklı bakış açısı ile yaklaşmak sorunları aşmanın anahtarı olacak. İş hayatında da güzel fırsatlarla karşılaşılabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ

Aileyle, gayrimenkullerle ve ebeveynlerle ilgili konular gündemde olacak. Aile içindeki dengeleri gözetmeye çalışmak bu dönemde önemli. Ticari ya da hukuki süreçlerde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Arkadaşlarla fikir alışverişi yapmak iyi hissettirecek.

YÜKSELEN ASLAN

Yakın çevreyle olan ilişkiler ve yeni fikirler ön planda olacak. Kardeşler ya da yakın arkadaşlarla krizli durumlar gündeme gelebilir. Bu konularda dengeleyici olmaya çalışılmalı. İkili ilişkilerde ve finansal konularda da bazı fırsatlarla karşılaşılabilir.

YÜKSELEN BAŞAK

Maddi konular ve öz değer algısı gündemde olacak. Finansal süreçlerde dengeyi korumaya gayret edilmeli. Risk almamaya çalışmak önemli. Çalışma hayatında karşılaşılacak fırsatlar değerlendirilebilir.

YÜKSELEN TERAZİ

Bireysel istekleri gerçekleştirme isteği ve sağlık konuları gündemde olacak. Bel, böbrek ve ayaklara dikkat edilmeli. Yaratıcılığın arttığı bir dönem olacak. Aşk hayatında da denge sağlandığı sürece güzel gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN AKREP

Elde olmayan gelişmeler ve sonlanmalar gündemde olacak. Özellikle aşk hayatında bazı yüzleşmeler yaşanabilir. Hiçbir fikri takıntı haline getirmemeye dikkat edilmeli. Aşk hayatında yeni tanışmalar olabilir.

YÜKSELEN YAY

Sosyal çevreyle olan ilişkiler ve kalabalık gruplar gündemde olacak. Otorite olarak görülen kişilerden fikir desteği alınabilir. Evle ya da ebeveynlerle ilgili beklenmedik gelişmeler ortaya çıkacak. Maddi konularda bazı pürüzlerle karşılaşılabilir.

YÜKSELEN OĞLAK

Kariyer hayatı ve toplumsal statü gündemde olacak. İş hayatındaki iletişimde fevri davranmamaya dikkat edilmeli. Aile yaşantısı ile iş hayatının dengesini kurmakta zorlanılabilir. Farklı fikirler geliştirmenin de desteklendiği bir dönem olacak.

YÜKSELEN KOVA

Eğitim, ticaret ya da hayata bakış şekli ile ilgili konular gündemde olacak. Bu alanlarda gerçekçi davranmaya dikkat edilmeli. Gözden kaçan noktalar ya da aşırı iyimser yaklaşım sorunlara sebep olabilir. Aile desteği iyi gelebilir.

YÜKSELEN BALIK

Alacak-verecek dengeleri ve dönüşüm konuları gündemde. Eğitimler ve görüşmeler açısından şanslı bir dönem. Sağlıkla ilgili hassasiyetlere ve kazalara karşı daha dikkatli olunmalı. Gruplar içinde güç dengelerini korumaya özen gösterilmeli.

 

Sevgilerimle,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno