6 Şubat Haftası

11 February 2023by AstrolojiHan0

6 Şubat haftasının gündemine Aslan Dolunayı damgasını vuruyor. Yaratıcılıkla, yönetimlerle ve kişinin kendini hayat sahnesine nasıl koyduğu ile ilgili süreçler ön planda olacak. Bu sebeple bu hafta hayatımızın pek çok alanında ego savaşlarına tanık olabiliriz.

6 Şubat Pazartesi ilham gerektiren işlerde verim almak için uygun bir gün. Romantizmin ve merhametin de etkilerini hissedeceğimiz pazartesi günü, önemli görüşme ve başlangıçlar için 17:15’e kadar olan zaman dilimini değerlendirebiliriz.

7 Şubat Salı Ay Başak burcunda ilerleyecek. Akşamüstü saatleri işlerimizi toparlamak, bir şeyleri şekillendirip verimli hale getirmek için uygun saatler.

8 Şubat Çarşamba sezgilerimizi dinlemek bize iyi gelebilir. Fiziksel değişimlerle ilgili yeni kararlar alabiliriz. İlişkilerimizde farklı şekilde düşünme potansiyelimiz de var.

9 Şubat Perşembe uğraşmayı tercih etmediğimiz konularla ilgilenmemiz gerekebilir. 09:40-12:00 arası önemli kararlar vermemeye dikkat edebiliriz.

10 Şubat Cuma iletişim sertleşebilir. Israrcı tavırlardan, takıntılı düşüncelerden ve keskin sözlerden uzak durmaya dikkat edilmesi gereken bir gün.

11 Şubat Cumartesi iletişim gezegeni Merkür 3 Mart’a kadar Kova burcunda ilerlemek için Balık burcunu terk edecek. Bu süreçte düşüncelerimiz daha özgürlükçü olurken toplumsal konulara duyarlılığımız artacak. Gruplar içinde de daha fazla yer almak isteyeceğiz.

12 Şubat Pazar Ay Akrep burcunda olacak. Gün genelinde geçmiş konuları gündem yapmak, krizli durumlara çekilmek mümkün. Bu yüzden tartışmalardan ve ciddi kararlardan uzak durmaya dikkat edilmeli.

6 Şubat haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Hafta genelinde hayattan keyif almak ve yaptıklarınızı görünür kılmak önceliğiniz olacak. Pazartesi iş hayatında beklemediğiniz kişilerden yardım alabilirsiniz. Maddi konularda havada kalmış konuları neticelendirebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise işinizde herhangi bir konuya takıntı yapmamaya, sert sözlerden uzak durmaya dikkat edin.

YÜKSELEN BOĞA

Evinizle ve ailenizle daha çok ilgileneceğiniz bu haftanın ilk günlerinde arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Eğitimler ya da yurt dışı ile ilgili konularda güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Sosyal hayatta aktif olacaksınız. Cuma ise önyargılı ve keskin ifadeli davranmamaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN İKİZLER

Hafta genelinde yakın çevrenizle olan iletişiminize odaklanacaksınız. Maddi alanlarda işler istediğiniz gibi gelişecek. İşinizle ya da ailenizle ilgili de konuların daha rahat aktığını göreceksiniz. Hafta sonuna doğru ise finansal konulara ya da sorunlu durumlara takıntı yapmamaya gayret edin.

YÜKSELEN YENGEÇ

Kazançlarınızın ve harcamalarınızın ön planda olacağı bu haftaya ikili ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayarak başlayabilirsiniz. Yeni bir tanışma ya da arkadaşlarla keyifli geziler olabilir. Hayata daha iyimser bakacaksınız. Hafta sonuna doğru ise özel hayatınızda kıskançlıktan uzak durmaya dikkat edin.

YÜKSELEN ASLAN

Sağlığınızın ve bireysel seçimlerinizin gündeme olacağı bir hafta. Pazartesi sağlıkla ilgili sorunlarınızı çözümleme fırsatı bulabilirsiniz. Çarşamba işinizle ilgili farklı gelişmeler kazanç yönünden iyi hissetmenizi sağlayabilir. Hafta sonuna doğru ise günlük düzeninizde yolunda gitmeyen konularda ısrarcı olmamaya gayret edin.

YÜKSELEN BAŞAK

Hafta genelinde kontrolü elinizde olmayan olaylarla ilgilenmeniz gerekebilir. Hafta başında özel hayatınızda ya da çocuklarla ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Partnerinizden destek alabilirsiniz. Cuma ise ikili ilişkilerinizde ya da çocuğunuza karşı baskıcı davranmamaya özen gösterin.

YÜKSELEN TERAZİ

Gruplar içindeki iletişimin ve arkadaş ilişkilerinin ön planda olacağı bu haftanın ilk günlerinde evinizde ya da ailenizle birlikte güzel vakit geçireceksiniz. İş hayatında mali konuları düzenleyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ebeveynlerinizle olan iletişiminizde kontrolcü davranmamaya dikkat edin.

YÜKSELEN AKREP

Hafta genelinde iş hayatınız ve üstelendiğiniz sorumluluklar ön planda olacak. Pazartesi iletişim ve ilham içeren işlerde güzel sonuçlar alabilirisiniz. Çarşamba ikili ilişkilerde beklemediğiniz hoş gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonuna doğru ise yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde baskıcı olmamaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN YAY

Ticari faaliyetlerin, uzaklarla ilgili haberlerin gündemde olacağı bu hafta maddi konularda rahatlama hissedeceksiniz. Çarşamba evinizle ya da ebeveynlerinizle ilgili durumlarda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonuna doğru ise maddi konularda hırs ya da takıntı yapmamaya gayret edilmeli.

YÜKSELEN OĞLAK

Harcamaların, borçların ön planda olacağı bir hafta. Pazartesi yakın çevrenizle olan iletişiminiz size iyi hissettirecek. Güzel haberler alabilirsiniz. Çarşamba günü ise aşk hayatınız için şanslı bir gün. Hafta sonuna doğru seçimleriniz konusunda çok ısrarcı olmamaya ve sağlığınıza dikkat etmeye çalışın.

YÜKSELEN KOVA

İkili ilişkilerin gündemde olacağı bu haftanın ilk günlerinde maddi konularda sezgileriniz yüksek olacağı için iç sesinizi dinleyebilirsiniz. Evinize ya da ailenize yapmak istediğiniz harcamalar için kaynak bulabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise korkularınıza, geriye ittiğiniz konulara çok fazla takılmamaya gayret edin.

YÜKSELEN BALIK

Hafta genelinde günlük düzeniniz ve sağlık konuları ön planda olacak. Pazartesi arkadaşlarınızdan destek alabilir, ileri dönük planlarınızı gerçekleştirebilmek için bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Cuma ise gruplar içinde yönlendirilmelere karşı dikkatli olmak önemli.

Hepimize verimli bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

www.astrolojihan.com

Facebook / Instagram / Twitter                  @astrolojihan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno