7 Mart Haftası

7 March 2022by AstrolojiHan0

7 Mart haftası kavuşum halinde ilerleyen Venüs ve Mart’ın Kova burcundaki etkilerini hissetmeye başlayacağız. İlişkilerde alanımıza daha çok sahip çıkarken, toplumsal konulara karşı da hassas olacağız. Kripto para piyasasında hareketlenme yaşanabilir.

7 Mart Pazartesi Ay Boğa burcunda ilerlerken sabah saatlerinde kendimizle ilgili konulara odaklanmak isteyebiliriz. Öğleden sonra ikili ilişkilerimiz ön planda olacak. Akşam saatlerinde ise inatlaşmalardan uzak durmaya dikkat edelim.

8 Mart Salı önemli işlerimizi 17:30’a kadar tamamlamaya gayret edebiliriz. Günün ilk yarısını daha verimli değerlendirebiliriz. Sonrasında yeni bir işe başlamayı ya da önemli bir konuyu konuşmayı tercih etmeyelim. Akşam saatlerinde uykusuzluk çekmek, dikkati belli bir alana odaklayamamak mümkün.

9 Mart Çarşamba iletişimin, hareketin ön planda olacağı bir gün. Özellikle akşamüstü saatlerinde merakımız bizi şaşırtıcı bilgilere götürebilir.

10 Mart Perşembe iletişimimizi şekillendiren Merkür Balık burcuna geçecek. 27 Mart’a kadar

karar verirken daha çok duygularımız bizi yönlendirecek. Objektif düşünmek yerine sezgilerimizi ve duygularımızı daha çok önemseyeceğiz. Fikirlerimiz ve kararlarımız değişken olabilir. Dikkatimizi bir noktaya toplamakta zorlanabiliriz. Fakat yaratıcı fikirler geliştirmek için de destekli bir dönem olacak.

11 Mart Cuma’dan 13 Mart Pazar akşamına kadar Ay Yengeç burcunda ilerleyecek. Duygusallaştığımız, evimize, ailemize ve güven aradığımız alanlara öncelik verdiğimiz günler olacak. Cuma öğleden sonra ilham içeren faaliyetleri destekleyen bir açı var. Akşam ise ikili ilişkilerde alınganlık ve kıskançlık sebebiyle gerginlikler yaşanabilir.

13 Mart Pazar, Güneş ve Neptün’ün kavuşumu yaşanacağından merhametin, hayal gücünün daha öne çıkacağı bir hafta sonu geçireceğiz. Pazar sabahını spritüel çalışmalarla ve yaratıcı faaliyetlerle değerlendirebiliriz. Aynı zamanda gerçeklikten kopma ve yanılmaya müsait etkiler de olduğundan alacağımız kararlarda temkinli olalım. Bilhassa pazar akşam saatlerine dikkat edelim.

7 Mart haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Bu haftayı sosyal anlamda daha hareketli geçirmek isteyeceksiniz. Sezgilerinizi dinleyebilir, yaratıcı faaliyetlere odaklanabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısı ailevi konular ön planda olacak.

YÜKSELEN BOĞA

Hafta genelinde iş hayatına yoğunlaşabilirsiniz. Toplumsal konularla ilgilenmek, ileri dönük planlar yapmak isteyeceksiniz. Özellikle hafta sonu yeni fikirler geliştirebilir, yakın çevrenizden bu anlamda destek alabilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER

Eğitimler ve seyahatlerle ilgili bazı kararlar alabileceğiniz bir hafta. İşle ilgili konulara odaklanmada zorluk yaşayabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında kazançlarınızla ya da işinizle ilgili olumlu gelişmeler olabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ
Harcamalarınızı dengelemeye çalışacağınız bir hafta. Olaylara daha iyimser yaklaşabileceksiniz. Karar verirken gerçekçi olmaya gayret edin. Hafta sonu daha çok kendi isteklerinize öncelik vermeyi tercih edeceksiniz.

YÜKSELEN ASLAN

İkili ilişkilerin ön planda olacağı bir hafta. Gizli kalmış bazı konular gündeme gelebilir. Kendinizi kandırmamaya ve objektif karar vermeye gayret edilmeli. Hafta sonu farkındalığı yükseltecek olaylar yaşanabilir.

YÜKSELEN BAŞAK
Çalışma ortamının ve şartlarının öne çıkacağı bir hafta. İkili ilişkilerde romantik paylaşımlar yaşanabilir. Hafta sonu arkadaş grupları ile birlikte vakit geçirmeyi tercih edeceksiniz.

YÜKSELEN TERAZİ

Bu hafta daha çok çocuklarınızla ya da aşk hayatınızla ilgili konularda aktif olacaksınız. İş hayatınızda daha duygusal kararlar vermeye yatkınsınız. Sağlık sorunları ile ilgili de olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP
Evinizle ya da ebeveynlerinizle ilgili konularda daha aktif olacaksınız. Yaratıcılık gerektiren faaliyetlerde verimli sonuçlar alabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısı ise aşk hayatınız daha hareketli olacak.

YÜKSELEN YAY

Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizin hareketli olacağı bir hafta. Aile ilişkilerinde daha merhametli ve verici davranabilirsiniz. Hafta sonu eviniz ya da ebeveynleriniz için harcama yapabilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK
Bu hafta belli bir konuya odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz. Özellikle maddi konularda hareketli olacaksınız. Haftanın ikinci yarısı ikili ilişkilerinizde romantik paylaşımlar yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA
Kendi isteklerinizi hayata geçirmeye öncelik vereceğiniz bu hafta yeteneklerinize odaklanabilirsiniz. Maddi konularda karar verirken daha dikkatli olmak önemli. Çalışma arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK
Sizin dışınızda gelişen olaylarla daha çok ilgilenmek durumunda kalacağınız bir hafta. Farkındalığınız ve olayları kabul edişiniz yüksek. Yine de gerçekçilikten uzaklaşmamaya dikkat edilmeli. Hafta sonu keyifli vakit geçirmek önceliğiniz olacak.

Hepimize huzurlu bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno