7 Şubat Haftası

7 February 2022by AstrolojiHan0

7 Şubat haftasına enerjik ve harekete geçmeye istekli başlıyoruz. Haftanın ilk yarısı girişimlerimizi destekleyen bir açının etkisindeyiz. Hafta sonuna doğru düşüncelerimiz, konuşmalarımız ön planda olacak. Hafta genelinde de 19 Kasım sonrası gündemimizde olan olaylarla tekrar karşılaşabiliriz. Bu etki önümüzdeki hafta daha da yoğun hissedilecek.

7 Şubat Pazartesi, akşam saatleri daha üretken hissedip, isteklerimizi net bir şekilde ortaya koyabiliriz.

8 Şubat Salı yenilikçi ve farklı adımlar atmaya müsait bir gün. 19:00 sonrasında yaptığımız işe yaratıcılığımızı da katabiliriz.

9 Şubat Çarşamba güne kararlı başlıyoruz. Günün ilk yarısında karşılaştığımız olaylara dikkatli yaklaşalım. Kadersel etkili olaylar yaşayabiliriz.

10 Şubat Perşembe zihnimiz hareketlenmeye başlıyor. İlişkilere ve finansal konulara odaklanıyoruz. Öğleden sonra iletişimde daha sakin kalmaya özen gösterilmeli.

11 Şubat Cuma ise düşüncelerimizin, sözlerimizin artık iyice keskinleştiği bir gün. Aslında fikirleri ve iletişimi olumlu şekilde kullanırsak önemli bir etki yaratabiliriz. Fakat sert konuşmalardan ve tahakküm kurma çabalarından kaçınmak önemli. Belli bir konuya takıntı yapma eğilimine karşı düşüncelerde ısrarcı olmamaya dikkat edilmeli.

Hafta sonunu daha çok evde ve aileyle geçirmek isteyebiliriz. Pazar ikili ilişkilerde hassas ve alıngan hissedebiliriz. Akşam saatleri ise daha rahat ve huzurlu olmak mümkün.

7 Şubat haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ
Hafta genelinde iş hayatınıza ve maddi konulara yoğunlaşacaksınız. Bu konularda farklı bir adım atma isteğindesiniz. Çok hırslı davranmamaya, özellikle yöneticilere, otorite figürlerine karşı temkinli olmaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN BOĞA

Eğitimle ya da uzaklarla ilgili konulara odaklanacağınız bir hafta. İnandıklarınız doğrultusunda harekete geçme motivasyonunuz yüksek olacak. Fikirlerinizi kimseye empoze etmeden uygulamaya gayret edin.

YÜKSELEN İKİZLER
Hafta genelinde harcamalarınız ve bitirilmesi gereken konular gündeminizde olacak. Size psikolojik olarak baskı yapan olayları çözümlemek isteyeceksiniz. Hafta sonu düşüncelere takılı kalıp olayları krize döndürmemeye dikkat edilmeli.

YÜKSELEN YENGEÇ
İkili ilişkilerinize ya da başkalarıyla ortak gerçekleştirdiğiniz konulara odaklanacağınız bir hafta. İşlerin planladığınız şekilde gitmesi için uğraş vermeye istekli olacaksınız. Bu noktada karşınızdakine baskın olup hakimiyet kurmadığınızdan emin olmak önemli.

YÜKSELEN ASLAN

Çalışma hayatınız ve sağlığınızla ilgili konular gündeminizde olacak. Gündelik rutinlerinizde değişime gitmek isteyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarıyla olan iletişimde de sert tepki vermemeye, kontrolcü davranmamaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN BAŞAK
Özel hayatınız ve yaratıcılıkla ilgili konulara odaklanacaksınız. Çocuklarınızla ilgili de daha aktif olacağınız bir hafta. Hafta sonu aşk hayatında aşırı kıskanç davranışlardan uzak durmaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN TERAZİ
Ailevi konulardaki sorunları çözümlemeye, evle ilgili giderleri dengelemeye odaklanılacak bir hafta. Hafta sonuna doğru aile büyüklerine karşı hassas olmak, daha fazla ilgi göstermek gerekebilir.

YÜKSELEN AKREP
İletişimin yoğunlaştığı, ikili ilişkilerle ilgili konuların gündemde olduğu bir hafta. Düşünceleri daha çok eyleme döndürme isteğiniz yoğun olacak. Kardeşlerinizle ya da yakın arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde manipülasyondan uzak durmaya gayret edin.

YÜKSELEN YAY

Çalışma hayatında ve gündelik işlerinizde daha üretken olacağınız bir hafta. Kazançlarınızı arttırma motivasyonunuz yüksek. Maddi konularda yanlış yönlendirilmemeye, hırs ile karar almamaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN OĞLAK
Bu hafta ilham, şans sizden yana ve siz de aktif davranmak isteyeceksiniz. Aşk hayatında yeni adımlar atabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise hiçbir konuda takıntı yapmamaya ve sağlığa hassasiyet göstermeye dikkat edilmeli.

YÜKSELEN KOVA
Hafta genelinde sürünceme kalmış konuları tamamlama motivasyonunuz yüksek olacak. Evinizle ilgili yarım kalmış işleri bitirmek isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru saklı durumların ortaya çıkması, gizli düşmanlıkların gündeme gelmesi yaşanabilir.

YÜKSELEN BALIK
Arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirmek isteyeceğiniz, sosyalliğin arttığı bir hafta olacak. Kısa seyahatler planlayabilirsiniz. Hafta sonu ise gruplar içinde sert konuşmalardan ve güç savaşlarından uzak durmaya gayret edin.

Hepimize hareketli ve etkin bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno