8 Mayıs Boğa Yeniayı

8 Mayıs Çarşamba Boğa burcunda gerçekleşen süper yeniayın etkisi oldukça kuvvetli.

Hayatlarımıza ani farkındalıkları, hoş sürprizleri, hızlı gelişen olayları getirecek olan yeniay

huzur arayışına vurgu yapıyor.

Güvende hissetmek ve huzurlu olmak için harekete geçeceğiz. Uzun süredir hızlı değişen gündemlere adapte olmaya çalışıyoruz. Şimdi biraz sakinleşme ve bazı şeyleri somutlaştırma zamanı.

Boğa burcu ayakları yere sağlam basan, kararlı ve güvence arayan bir enerjiyi ifade eder. Temkinli olmak ve riski en aza indirmek temel motivasyonudur. 8-19 Mayıs arasında başlayacağımız işlerde istikrar sağlamak, kalıcı fayda almak mümkün. Boğa, Yengeç, Başak, Oğlak ve Balıklar, haritaları doğrultusunda olumlu gelişmeler yaşayacaklar. 25 Mart Ay tutulmasının gündeme getirdiği konularla ilgili harekete geçmediysek, şimdi yeni adımlar atabiliriz. Bu dönemde olaylar bizi şaşırtan bir hızda ve doğada gelişecek.

Boğa burcu aynı zamanda üretkenlikle, maddiyatla ve değerlerle ilgilidir. Bu yüzden değer verdiğimiz konular bizim için daha da öncelikli olacak. Dikkatimiz kazançlarımıza, yatırımlarımıza yönelecek. Girişimlerimiz uzun soluklu ve verimli olabilir.

Türkiye haritasının aldığı etkiler ise finansal konularda çarpıcı gelişmeleri işaret ediyor. Altında, borsada ve kripto paralarda beklenenden daha yüksek oranda artışlar yaşanabilir. Özellikle 9-10 ve13-14 Mayıs günleri önemli. Sularla ilgili sorunlar, sel basması ve zehirlenmeler de iki hafta boyunca gündemde olabilir.

Göçmenler, mülteciler, gençler ve sanat dünyası ile ilgili şaşırtıcı haberlere de şahit olacağız.

Bu yeniaydan 3-13 Mayıs, 5-15 Ağustos, 5-15 Kasım ve 2-12 Şubat doğumlular ve sabit burçlarda (Boğa, Aslan, Akrep ve Kova) 18 derece civarında önemli vurguları olanlar daha fazla etki alacaklar.

Sevgilerimle,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno