9 Ocak Haftası

9 January 2023by AstrolojiHan0

9 Ocak haftası Yengeç Dolunayı etkisi ile başlayan bir hafta olacak. İlişkilerde yara aldığımız konular ve geçmişe dair sorunlarımız daha çok gündeme gelecek.

9 Ocak Pazartesi sosyal olarak aktif olmak isteyeceğimiz bir gün. Öğle saatlerinde beklenmedik haberler alabiliriz. İkili ilişkilerde, çözüm için sorunları masaya yatırmak güzel sonuçlar verebilir.

10 Ocak Salı akşam saatlerine kadar dikkatimizi toparlamada, bir konuya odaklanmada zorlanabiliriz. Öğle saatlerinde ise ego çatışmalarından uzak durmaya dikkat edelim.

11 Ocak Çarşamba genel anlamda iletişimin sert olabileceği bir gün. Özellikle akşam saatlerinde keskin sözlerden uzak durmaya dikkat edilmeli.

12 Ocak Perşembe ilişkilerde sorunlara çözüm bulma, mevcut sıkıntıları halletme potansiyelimiz olacak. Küslükleri bitirmek için de destekli bir gün. Karmaşık gördüğümüz olayları netleştirebiliriz.

13 Ocak Cuma daha iyimser ve maneviyata önem veren bir ruh halindeyiz. Akşam saatlerinde ilişkilerde romantizm ve anlayışlı olma ön planda olacak.

14 Ocak Cumartesi yarım kalmış konuları tamamlayıp işlerimize ivme kazandırma şansımızın olduğu bir gün. Sabah saatlerini verimli geçirebiliriz.

15 Ocak Pazar ilişkilerde beklenmedik konuşmalar, ani verilen tepkiler yaşanabilir. Radikal karar almamakta fayda var. Maddi konularda da zorlayıcı gelişmelerle karşılaşabiliriz.

9 Ocak haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;

YÜKSELEN KOÇ

Hafta başında daha önce hayata geçirilememiş fikirleri gerçekleştirmek mümkün olabilir. İş hayatında sert söylemlerden sakınılmalı. Sezgileri göz ardı etmemek gereken bu hafta kazançları arttırmak mümkün.  Hafta sonu gruplar içinde gerginlikler olabilir.

YÜKSELEN BOĞA

Haftanın ilk günlerinde iş hayatında daha önceden emek harcanmış konuların karşılığını alabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz konularla ilgili ortaya çıkan fırsatları değerlendirmeye gayret edin. İş hayatında gizli düşmanlıklara karşı dikkat ederken fevri davranışlardan da uzak durulmalı.

YÜKSELEN İKİZLER

Hafta başında eski arkadaşlarla birlikte güzel vakit geçirmek tercih edilecek. Eski konuları gündeme getirmemeye özen gösterilmeli. Olaylara daha farklı yaklaşarak gerilimlerden uzak kalınabilir. Hafta sonu ise seyahatlerle ya da eğitimle ilgili konularda fazla harcama yapma eğilimi olabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ

Haftanın ilk günlerinde harcamalarla ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Bitirilmesi gereken konuları tamamlayabilirsiniz. Bazı vazgeçişler sizi iyi gelecek.  Haftanın ikinci yarısında ikili ilişkilerde daha güzel bir akış içinde olacaksınız. Hafta sonu ise arkadaş çevresinde gerilimli diyaloglardan uzak durmaya gayret edin.

YÜKSELEN ASLAN

Hafta başında ikili ilişkilerde olumlu gelişmeler yaşamak mümkün. Çalışma ortamında fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz. Gerginliklerden ziyade farklı, yaratıcı fikirlerinize odaklanın. Hafta sonu ise aşk hayatında baskıcı olmamaya özen gösterin.

YÜKSELEN BAŞAK

İş hayatında olumlu gelişmelerle başlayacağınız bu hafta riskli kararlar almamaya dikkat edilmeli. Aşk yaşamında romantik gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonu ise günlük akışta bazı konular beklenilenden farklı gelişebilir.

YÜKSELEN TERAZİ

Haftanın ilk günlerinde ikili ilişkilerle ilgili güzel gelişmeler gündemde olabilir. Ailevi konularda bazı sorunlar gündemde olacak. Evinizde yapmak istediklerinizi hayata geçirebilir, ebeveynlerinizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Hafta sonu ise aşk hayatında krizli durumlardan uzak durmaya gayret edin.

YÜKSELEN AKREP

Hafta başında aile içindeki sorunlu konulara çözüm getirebilirsiniz. Sağlıkla ilgili durumlarla uğraşmanız gerekebilir. Yaratıcı fikirler geliştirebileceğiniz bu haftanın son günlerinde aile içindeki dengeleri sorgulayacaksınız.

YÜKSELEN YAY

Haftanın ilk günlerinde iletişim, yakın çevrenizle olan ilişkiler öne planda olacak. Hafta genelinde harcamalara, riskli yatırımlara dikkat edilmeli. Evde, aileyle vakit geçirmek daha iyi hissettirebilir. Hafta sonu ise kardeşlerle ya da evcil hayvanlarla ilgili konular gündemde olacak.

YÜKSELEN OĞLAK

Hafta başında geri dönüşümünü alamadığınız maddi konularla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Bu hafta ev kazalarına karşı dikkat etmek önemli olacak. İlham gerektiren konularda güzel sonuçlar alabilirsiniz. Hafta sonu ise harcamalar konusunda dikkatli olunmalı.

YÜKSELEN KOVA

Gruplar içinde daha ön planda olmak isteyeceğiniz bu haftaya aşk hayatınızda olumlu gelişmelerle başlayabilirsiniz. Bilmediğiniz haberleri duymak canınızı sıkabilir. Kendinizle ilgili önemli farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Hafta sonu evle ilgili hesapta olmayan harcamalar gündeme gelebilir.

YÜKSELEN BALIK

Aile içinde çözümlenmemiş konularla ilgili güzel gelişmeler yaşayarak başlayacağınız bu hafta uzun vadeli planlarınıza odaklanabilirsiniz. Sosyal hayat içinde bazı gerginlikler gündeme gelebilir. Hafta sonu ise gizli saklı konuların çıkardığı sorunlarla uğraşma zorunda kalabilirsiniz.

Hepimize keyifli bir hafta olması dileğimle sevgiler,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno