Kişisel Gezegenler

6 January 2022by AstrolojiHan0

Doğum haritanızdaki kişisel gezegenlerin etkilerini biliyor musunuz?

Doğum haritalarımız parmak izimiz gibi bize özeldir ve tüm davranışlarımızın temel motivasyonunu anlatır. Bu yüzden astrolojiyi sadece burç olarak değerlendirmek çok yanlıştır.

Güneş, yükselen ve Ay burcumuzun dışında, kişisel gezegen dediğimiz Merkür, Venüs ve Mars yerleşimleri de karakterimizi oluşturan dinamiklerdir.

Haritamızdaki Merkür nasıl iletişim kurduğumuzu ve olayları nasıl algıladığımızı, Venüs sevgi dilimizi ve değer duygumuzu, Mars ise yaşam enerjimizi nasıl kullanmayı tercih ettiğimizi ifade eder.

Aynı zamanda kadın haritalarında Mars, erkek haritalarında da Venüs, kişiye karşı cinste nelerin çekici geldiğini gösterir.

İnsanın neyi neden istediğini bilmesi, kendini gerçekleştirebilmesi için ilk adımdır. Yaşam yolculuğunda en önemli konumuz kendimizi gerçekleştirmek olduğuna göre, öğrenmemiz gereken ilk şey ben dediğimiz şeyin gerçekten nasıl olduğudur.

Astrolojinin en temel derdi de kişinin kendini tanıması, yolculuğunun yönünü görmesi üzerinedir.

Her bireyin doğum haritasını bilmesi ve güvendiği birine yorumlatması kendine vereceği en özel hediyelerden biridir.

Geleceğe dair cevap bulmaktan ziyade, hangi motivasyonların bizi yönlendirdiğini bilip buna göre direksiyonu elimizde tutabilmek çok kıymetlidir.

Sevgilerimle

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno