Mars-Venüs Kova Burcunda

21 February 2024by AstrolojiHan0

Gökyüzünde Kova enerjinin arttığı, gezegenlerin sırayla Plüton’a eşlik ettiği bir dönemdeyiz. Kova enerjisi bireysel haklar, özgürlükler, teknolojik gelişmeler ve hava olayları ile ilgilidir. Plüton bu konulardaki belirsizlikleri netleştirmek için aktif rol oynayacağı 20 senelik döngüsünü başlattı. Özellikle Şubat ayının ikinci yarısı Kova enerjisi çok aktif olacak.

Sevgi ifademizi şekillendiren Venüs, 16 Şubat-12 Mart arasında, yaşam enerjimizi ortaya nasıl koyduğumuzu anlatan Mars ise 13 Şubat-23 Mart arasında Kova burcunda ilerleyecek.

Bu süreçte ilişkilerimizde kısıtlanmaya çok tahammülümüz olmayacak. Sosyalleşmek, gruplar içinde olma isteyeceğiz. Çevremizdeki insanlara duyarlılığımız artarken bir yandan da mesafeli bir duruş sergileyebiliriz.

23 Mart’a kadar davranışlarımızın temel motivasyonu, engellendiğimizi düşündüğümüz konularla mücadele üzerine olacak. Kuralları daha fazla sorgulayıp baskıcı durumlara karşı müdahale etmek isteyebiliriz. Toplumsal konular, haklar ve eşitlik mücadelelerinin artacağı, seslerin bu yönde yükseleceği bir dönem.

Bu dönemde dolaşım sistemine daha fazla dikkat edelim.

Özellikle 14-17 Şubat ve 22-27 Şubat arasında gergin enerjiler söz konusu. Bugünlerde daha temkinli hareket etmeye, sınırları aşmamaya dikkat edelim.

Sevgilerimle,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno