Merkür Akrep Burcunda

3 March 2018by Stella Mars0

Olayları algılama şeklimizi, ifade tarzımızı, dolayısıyla iletişimimizi anlatan Merkür, 6-24 Kasım arasında Akrep burcunda olacak. Güneş, Mars ve Merkür Akrep burcunda ilerleyecekler ve gökyüzünde Akrep vurgusu artacak.

Merkür bu konumda iken her konunun derinine inmek ister, görünen bilgi ile yetinmeyiz. Araştırmacı ruhumuz ilgilendiğimiz her ne ise dibine kadar olayın içine girer.

Dikkatimizi verdiğimiz konuyu sonuç almadan bırakmayız. Hatta odaklanma konusunda gösterdiğimiz performans takıntı sınırlarını zorlayabilir.

Sezgilerimizin arttığı bu dönemde iletişimi sadece sözcüklerle kurmadığımızı da fark ederiz. Karşımızdakinin yumuşak karnını hissedip buradan devam etmekte bir sakınca görmeyiz.

10 Kasım civarında fikir odaklı çatışmalar, haklı olma takıntısı ile uzayan diyaloglar ağırlıkta olacak. Aynı zamanda düşüncelerimiz konusunda kısıtlanma hissedebiliriz. Sözlerimiz kırıcı olabilir. Stresin, saplantının yoğun olacağı bu günlerde fevri çıkışlardan uzak durmaya dikkat edilmeli.

13 Kasım inatlaşmanın yoğun olabileceği bir gün. Takıntılı düşünce üretmek yerine farklı bakış açısı yakalamaya çalışılmalı.

18 Kasım ise sezgileri, merhameti ve ilham içeren çalışmaları destekleyen bir gün.

21 Kasım da ön yargılı olma, kendi görüşüne karşı gelinmesine tahammülsüzlük ve abartılı düşünceler geliştirme yaşanabilir. Fikir çatışmasına girmemeye özen gösterilmeli.

Sevgilerimle,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno