Satürn-Uranüs Restleşmesi

6 January 2022by AstrolojiHan0

Satürn, bizim geliştirmemiz gereken alanı işaret ederken bize sorumluluk aldıran gezegendir. Uranüs ise yeniliği, özgürlüğü ve devrimleri ifade eder. 2021 boyunca Kova burcunda ilerleyen Satürn’e, Boğa burcundaki Uranüs 17 Şubat, 15 Haziran ve 24 Aralık’ta üç kere sert açı yapıyor.

Bu görünüm toplumsal anlamda değişim ve özgürlük isteyenlerle, sınırlama getirmeye çalışan grupların karşı karşıya gelmesini, finansal krizlerle ekonomi modellerinin baştan yapılanmasını ifade ediyor. Aynı zamanda ani hava değişimlerine bağlı afetler, elektrikle ilgili sorunlar ve depremleri de gündeme getiriyor.

Bireysel olarak ise doğum haritalarımızın Kova bölgesinin temsil ettiği konularda özgürleşmeye ve yeni düzen kurmaya mecbur kalacağımız olaylar yaşayacağız.

Bu tarihler civarında Uranüs, birtakım engellemelerle, isyanlarla artık ömrünü tamamlamış konularda değişim için hepimizi ilgili alanda harekete geçirecek.

Şimdi 15 Haziran’da bu açının ikincisini yaşayacağız. Doğum haritalarında sabit burçların (Kova, Boğa, Aslan, Akrep) 13 derece civarında önemli vurguları olanlar ve 30 Ocak-5 Şubat, 30 Nisan-6 Mayıs, 2-8 Ağustos, 2-8 Kasım doğumlular daha çok etki alacaklar.

İsyankar olma halinin, dürtülerle hareket etme potansiyelinin yüksek olacağı bir haftadayız. Bu yüzden riskli kararlardan, tepkilerden uzak durmaya çalışalım.

Değişime direnç göstermeyelim diyorum ya bu aralar. Değişim deyince akla illa büyük dönüşümler gelmesin. Bazen çok ısrarcı olduğumuz küçücük bir alışkanlığımıza farklı gözle bakmak bile öyle domino etkisi yapabiliyor ki… Hepimize kırılmadan bükülebileceğimiz anlar diliyorum.

Sevgiler💫

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno