Venüs Koç Burcunda

7 April 2024by AstrolojiHan0

İlişki kurma tarzımızı belirleyen Venüs 5-29 Nisan tarihlerinde Koç burcunda ilerleyecek. Venüs bizlere, doğum haritalarımızda bulunduğu burcun ve evin temsil ettiği konular üzerinden ilişki kurma şekli verir. Gökyüzünde ilerlerken de hepimizin sevgi alma verme şekline ayrıca etki eder.

29 Nisan’a kadar ilişkilerimizde mücadeleci ve sabırsız davranabiliriz. Gerçekten kendimiz için neyin değerli olduğuna odaklanmayı tercih edeceğiz. İsteklerimizi daha baskın ifade ederken rekabetçi tutum içinde olabiliriz.

1-26 Nisan arasında Merkür’ün retro konumu da düşünüldüğünde, özellikle Nisan ayında önemli kararlarda aceleci davranmamaya dikkat etmeliyiz.

İlişkilerimizde ve finansal konularda düşünmeden hareket etmemek ve bencillik tuzağına düşmemek de önem vermemiz gereken noktalar olacak.

Venüs’ün Koç burcundaki seyrinde öne çıkan tarihler;

  • 6 Nisan tutkuların yüksek olacağı bir gün. Bizim için değerli olan kişilerle ve olaylarla daha fazla ilgilenmek isteyeceğiz.
  • 19 Nisan’da ilişkilerimizde zekamızı kullanarak alacağımız inisiyatiflerle kazanç sağlayabiliriz. İletişimin de hareketli ve akıcı olacağı bir gün.
  • 21 Nisan’da duygular çok kuvvetli yaşanabilir ve ani gelişen olaylar şaşırtabilir. Dürtüsel davranmamaya dikkat edilmesi gereken bir gün.

 

Sevgilerimle,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno