Venüs Kova Burcunda

3 January 2023by AstrolojiHan0

Sevgi ifademizi etkileyen Venüs, 3-27 Ocak arasında Kova burcunda ilerleyecek. Özgürlüğün ön planda olduğu Kova burcu, Venüs ile buluştuğunda ilişkilerimizde kısıtlanmak istemeyiz. Venüs’ün Kova burcunda olduğu dönemlerde sosyalleşmek bizim için çok önemli hale gelir. Çevremizdeki insanlara duyarlılığımız artar ama bir yandan da mesafeli bir duruş içinde oluruz.

Venüs Kova burcundayken dikkat çeken günler;

  • 4 Ocak iletişimin ön planda olacağı, olaylara daha iyimser bakacağımız bir gün. Maddi konularda karşılaşacağımız fırsatları da değerlendirebiliriz.
  • 9 Ocak’ta ikili ilişkilerde geçmiş konuları çözümleme, olayları dengeye getirme fırsatını değerlendirebiliriz.
  • 10 Ocak’ta finansal konularda riskli adımlar atmamaya dikkat edilmeli. İlişkilerde de iletişim sertleşebileceğinden keskin ifadelerden sakınılmalı.
  • 12 Ocak’ta ilişkilerde sorunlara çözüm bulma, mevcut sıkıntıları halletme potansiyelimiz olacak.
  • 14-15 Ocak ilişkilerde beklenmedik konuşmalar, ani verilen tepkiler yaşanabilir. Radikal karar almamakta fayda var. Maddi konularda da zorlayıcı gelişmelerle karşılaşabiliriz.
  • 22-23 Ocak’ta ise sevgiyi ifade etmenin zor olabileceği bir gün. Kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Kadınları ya da sanatı ilgilendiren önemli gelişmeler de yaşanabilir.

Sevgilerimle,

Aslıhan Doktoroğlu

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno