Venüs Oğlak Burcunda

18 December 2022by AstrolojiHan0

Astrolojide nasıl bir ilişki istediğimizi, sevgimizi nasıl gösterdiğimizi, öz değer algımızı ve maddi değerlerimizi anlatan gezegenimiz Venüs’tür. Venüs 10 Aralık-3 Ocak tarihlerinde Oğlak burcunda ilerleyecek.

Venüs Yay burcundayken bizleri ilişkilerde daha rahat, özgürlüğe düşkün ve maceracı bir havaya büründürmüştü. Şimdi ise Oğlak burcuna geçişiyle ilişkilerde kendimizi daha sorumlu hissettirecek.

Sevgi konularında ayaklarımız yere sağlam basmak isteyecek. İlişkilerde istikrar ve güven ön planda olacağından daha azimli ve sabırlı davranacağız. Oğlak burcunun soğukkanlı tutumu sebebiyle sevgi ifadelerimizde mesafeli davranıp, duygularımızı arka planda tutmayı tercih edebiliriz.

Finansal konularda da risk almayıp temkinli davranma eğilimindeyiz. Gereksiz harcamalara girmek yerine para biriktirme isteğinde olabiliriz.

Bu dönemde başlayan ilişkiler ve yapılan yatırımlar, doğum haritasında özel bir etki yoksa sağlam ve kalıcı olur. Çünkü olaylara ciddiyetle ve ölçe biçe yaklaşırız.

Venüs Oğlak burcundayken dikkat çeken günler;

  • 9 Aralık’ta ilişkilerde aşırı tepkilerden sakınmak önemli. Küçük olayları fazla ciddiye almamak, üstlenilen sorumlulukları abartmamaya dikkat edilmeli. Gereksiz harcamalardan da uzak durulması gereken bir gün.
  • 19 Aralık da ikili ilişkilerde zorlu görünümün olduğu bir gün. Kırıcı konuşmalar, beklentinin karşılanmamasına bağlı hayal kırıklıkları yaşanabilir. İlişkilerde önemli karar almamakta fayda var.
  • 22 Aralık, ilham gerektiren işlerde verimli sonuçlar almak, sosyalleşmek için güzel bir gün. Değişik yatırım fikirleri gündeme gelebilir. Ocak ayında hızlı ve dürtüsel davranmadığımız konularda olumlu gelişmeler yaşayabiliriz. Finansal konularda ve ilişkilerde egoyu kontrol altında tutarak karar vermeye dikkat edilmeli.
  • 28-29 Aralık merhametin ve romantizmin ön planda olacağı bir gün. Gerginlikleri, küslükleri çözümlemek için kullanılabilir.

 

Sevgilerimle,

Aslıhan Doktoroğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://astrolojihan.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Bizi Takip Edin

© All Rights Reserved 2022. Created By BalTechno